logo Edgewell personal care
7

Přidej se k nám

Sídlíme v průmyslové zóně Krupka u Teplic a zaměstnáváme již více než 800 zaměstnanců. Nabízíme motivační bonusový systém, stravenky nebo příspěvek na závodní stravování, týden dovolené navíc, vzdělávací kurzy a školení, kafetérii, občerstvení na pracovišti, firemní akce a další zaměstnanecké benefity připravujeme.
Technické pozice
Kancelářské pozice
Výrobní pozice

Jak vypadá cesta uchazeče o práci v Edgewellu?

V následujících odstavcích zjistíte vše, co potřebujete vědět o tom, jak v Edgewellu probíhá celý proces výběrového řízení.

V Edgewellu chceme, abyste měli z výběrového řízení dobrý pocit, a proto jsme popsali celý tento proces krok za krokem, což Vám pomůže zorientovat se na cestě k Vašemu novému zaměstnání.
Zajímá nás Vaše opravdové JÁ. V Edgewellu intenzivně pracujeme s našimi zaměstnanci na jejich růstu po celou dobu jejich působení ve firmě, proto nás už během pohovoru bude zajímat, jakým směrem se chcete posouvat, co Vás motivuje, co jsou naopak Vaše slabá místa atd. Budeme tedy rádi, když k nám i v takto nekomfortní situaci, což pohovor pro mnohé je, budete upřímní.

Co tedy u uchazeče hledáme?

V Edgewellu žijeme našimi firemními hodnotami – promítají se nejen do toho, jak komunikujeme v týmu, ale také navenek do našich produktů = naše hodnoty jsou nám průvodcem. Jedinečná osobnost každého jednoho zaměstnance přináší rozmanitost, s kterou se obracíme a promítáme do života i náš účel podnikání:
„Děláme užitečné věci zábavnými“.

Průběh výběrového řízení v Edgewellu

Ve Edgewellu stavíme Lidi na první místo v každé situaci, a to platí i pro průběh přijímacího řízení. Nasloucháme Vám a v případě potřeby klademe otázky a snažíme se získat představu o tom, kdo jste a co můžete do našeho týmu přinést. Každý tým je jedinečný, což někdy znamená, že přijímací řízení je také pokaždé trochu jiné, často složené i z více kol.

V průběhu celého procesu Vás budeme informovat jak o výsledcích předešlého kola, tak i o tom, co bude následovat. A pokud s tím budete souhlasit, můžeme Vám navrhnout jinou vhodnou pozici, podobnou té, o kterou jste projevili zájem, na níž byste se, dle našeho názoru, mohli hodit dokonce lépe.

800

téměř tolik
máme zaměstnanců

1200

variant našich výrobků
vyrábíme pro různé klienty

2008

rok založení
naší společnosti

Proč pracovat v Edgewellu

5 týdnů dovolené
Cafeterie na volnočasové aktivity až 10 000 Kč/rok
Příspěvek na penzijní připojištění až 6 000 Kč/rok
Půlroční bonusy
Zvýhodněné stravování již od 15 Kč
Podpora pro další vzdělávání zaměstnanců
Příjemné/klimatizované prostředí
Možnost práce z domova – u pozic, jejichž charakter to umožňuje
Co vyrábíme

Život v Edgewellu

5. 3. 2024
Cup of companies 2024

V lednu proběhl již 16. ročník turnaje ve futsalu pro firmy a instituce, kterého jsme se účastnili. Turnaj byl skvělou příležitostí […]

15. 1. 2024
Mikuláš na návštěvě v Edgewellu

V prosinci bylo u nás v Edgewellu opravdu živo. Jako první měli ti, kteří byli 5. 12. v práci, jedinečnou příležitost potkat Mikuláše, […]

10. 1. 2024
Vánoční večírek 2023

Velkolepou akcí minulého roku, kterou si budeme nepochybně ještě dlouho pamatovat, je vánoční večírek, který byl skutečně cestou zpět do […]

menuchevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram