logo Edgewell personal care
10

Veletrh Privátních Značek

5. 7. 2022

Ve dnech 30.5.- 1.6. 2022 proběhl opět po 3leté (covidové) pauze mezinárodní veletrh privátních značek PLMA „World of Private Label“ v Amsterdamu. Tento veletrh dává možnost výrobcům představit své produkty, které jsou nabízeny k prodeji dále pod vlastní značkou (brandem). Přesně díky tomu máme možnost vidět naše výrobky v různých prodejních řetězcích pro různými obchodními značkami. 

V rámci těchto tří dnů zde proběhl zároveň meeting celého PBG vedení (kolegové z marketingu a obchodní týmy), kde se probíraly strategické kroky do budoucna a zhodnotily se výsledky za poslední rok. Na samotném výstavišti, jsme se prezentovali našimi výrobky a zároveň zmodernizovaným stánkem, který sloužil i jako prostor pro schůzky se zákazníky. 

Celý svět se v posledních letech v rámci obalových materiálů snaží opouštět balení obsahující plast, příp. používat již recyklované plasty. V duchu tohoto trendu jsme letos prezentovali hlavně výrobky balené v papírových krabičkách, které spolu s vložkami s nasávané kartonáže balíme hlavně na CAR3 na OFLP. Nutno dodat, že tento typ balení se setkal s velmi pozitivními ohlasy a celkový design našich výrobků se zákazníkům líbil. 

Výrobky bylo možné prezentovat hlavně díky neustávající pomoci ze strany kolegů ve výrobě, bez kterých by bylo nemožné připravit takové množství vzorků v tak krátké době. 

Tímto bychom chtěli všem kolegům z výroby moc poděkovat! 

Aneta Schrenková a Lenka Vybíralová

Další doporučené články

10. 12. 2023
Badminton cup 2023

V pátek 10. listopadu jsme se opět sešli v Aréně 68 v Teplicích na již tradiční sportovní události, kde naše […]

9. 12. 2023
Den zdraví

Lidé jsou u nás na prvním místě a stejně tak jejich zdraví. Proto jsme pro naše kolegy opět uspořádali akci […]

8. 12. 2023
HALLOWEEN v Edgewellu

Říjen u nás v Edgewellu nebyl běžným měsícem. Byl to měsíc, kdy jsme se nechali unést duchem Halloweenu! Recepce i […]

menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram