logo Edgewell personal care
10

Spolupráce se studenty v plném proudu

11. 7. 2022

Po dvouleté covidové přestávce opět obnovujeme spolupráci se studenty a středními a vysokými školami v regionu. Studenti se na nás většinou obrací s žádostí o odbornou praxi a je skvělé, že letos se nám podařilo zajistit místo pro 4 středoškoláky (v týmu Packaging Engineering, nástrojárně, na lisovně a údržbě) a jednoho vysokoškoláka (v týmu HR). Spolupráci se studenty vnímáme jako důležitou součást budování dobré pověsti Edgewellu jako zajímavého zaměstnavatele. Velké poděkování patří všem, kteří se studentům během jejich praxe věnovali. 

Další aktivitou v této oblasti jsou exkurze pro studenty. Naposledy náš závod navštívili mladí skladníci ze Střední školy obchodu a služeb z Trmic. Představili jsme jim naši společnost, výrobu, ale především jsme je zavedli do skladu, kde se jich ujala Šárka Karlíková, vedoucí skladu a seznámila je s logistickými systémy, technikou atd. Šárka se své role průvodce zhostila skvěle a díky ní budou mít studenti představu, co práce ve skladu obnáší. Šárko, děkujeme!

Další doporučené články

10. 12. 2023
Badminton cup 2023

V pátek 10. listopadu jsme se opět sešli v Aréně 68 v Teplicích na již tradiční sportovní události, kde naše […]

9. 12. 2023
Den zdraví

Lidé jsou u nás na prvním místě a stejně tak jejich zdraví. Proto jsme pro naše kolegy opět uspořádali akci […]

8. 12. 2023
HALLOWEEN v Edgewellu

Říjen u nás v Edgewellu nebyl běžným měsícem. Byl to měsíc, kdy jsme se nechali unést duchem Halloweenu! Recepce i […]

menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram