logo Edgewell personal care
10

Rozsvícení vánočního stromku v Edgewellu

26. 11. 2022

Ano, Vánoce v Edgewellu jsou opět zde! Prvním poslem Vánoc, který naše zaměstnance na blížící se svátky upozorní je vánoční stromek, který jsme i letos získali darem a tentokráte od paní Hýlové, které strom ohrožoval její chatku v zahrádkářské kolonii v Krupce. Tímto jí velice děkujeme za tak krásný stromek! A tento stromek hraje i důležitou roli u slavnostního zahájení vánočního času – a tím je rozsvěcení stromku, které letos proběhlo 26.11.2022.

Akce byla velice vydařená a my moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili a pomohli vytvořit tu pravou vánoční atmosféru. Věříme, že se rozsvěcení líbilo zejména dětem, kterých bylo opravdu hodně a hodný Mikuláš s andělem a čertem pro ně měli připravené balíčky se sladkostmi. Dospělí návštěvníci pak dozajista ocenili teplý nápoj, sladké pečivo a klobásu.

Vypadá to, že jsme touto tradiční Vánoční akcí krásně otevřeli toto kouzelné období a všem moc přejeme, aby si užili celý adventní čas i svátky Vánoční v klidu a pohodě.

Markéta Štefanová, HR Coordinator

Další doporučené články

10. 12. 2023
Badminton cup 2023

V pátek 10. listopadu jsme se opět sešli v Aréně 68 v Teplicích na již tradiční sportovní události, kde naše […]

9. 12. 2023
Den zdraví

Lidé jsou u nás na prvním místě a stejně tak jejich zdraví. Proto jsme pro naše kolegy opět uspořádali akci […]

8. 12. 2023
HALLOWEEN v Edgewellu

Říjen u nás v Edgewellu nebyl běžným měsícem. Byl to měsíc, kdy jsme se nechali unést duchem Halloweenu! Recepce i […]

menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram