logo Edgewell personal care
10

Lidé na prvním místě

Za našim úspěchem stojí lidé. Ať už se jedná o náš tým nebo, obecněji, o naše komunity, při každém kontaktu se pokoušíme být empatičtí, být sami sebou a prohlubovat naše vzájemné vztahy.

Za našim úspěchem stojí naši zaměstnanci. Proto máme radost z toho, že můžeme jeden druhého oceňovat, kdykoliv je to jen možné. Staráme se o naše zaměstnance a komunity, a proto do nich investujeme.

Míříme vpřed

Uvažujeme proaktivně a neustále si stanovujeme odvážné a ambiciózní cíle, ať už jako jednotlivci, nebo jako tým. Nebojíme se rozumným způsobem riskovat a mířit směrem kupředu. Neúspěchu se občas nelze vyhnout. To však ničemu nevadí. Učíme se z vlastních chyb, odvážně postupujeme kupředu a uskutečňujeme naše inovativní nápady. 

Jsme si vědomi svých předchozích úspěchů i neúspěchů a jsme hrdí na to, že se vždy dokážeme znovu postavit na nohy.

Vyslyšet a být vyslyšen

Vytváříme pracovní prostředí, ve kterém jsou dobré nápady vždy vítány a díky tomu se nám daří. Vždy se společně podělíme o zpětnou vazbu a užitečné nápady, díky kterým se můžeme posouvat vpřed.

I když se některé věci neposlouchají snadno, nebojíme se vyslechnout ostatní a být otevřeni změnám. Vítáme nový pohled na věc a aktivně vyhledáváme rozličné názory. Dokážeme aktivně naslouchat, mluvit přímo a vytvářet prostředí, které je otevřené rozdílným názorům.

Bereme věci za své, spolupracujeme

Díky tomu, že se nám daří najít rovnováhu mezi zodpovědností jednotlivců a týmovou spoluprací, se nám daří realizovat naše úžasné nápady. Na každé úrovni společnosti vyvíjíme iniciativu, aniž by nás k tomu musel někdo vyzývat. Baví nás pracovat společně. Víme totiž, že díky týmové spolupráci dosáhneme skvělých výsledků

Zároveň se však nikdy nebojíme vzít za něco osobní zodpovědnost. Delegujeme a dáváme našim týmům možnost vést a vše dotáhnout do zdárného konce. Naše inovativní nápady se tak promění v novou realitu.

Život v Edgewellu

10. 12. 2023
Badminton cup 2023

V pátek 10. listopadu jsme se opět sešli v Aréně 68 v Teplicích na již tradiční sportovní události, kde naše […]

9. 12. 2023
Den zdraví

Lidé jsou u nás na prvním místě a stejně tak jejich zdraví. Proto jsme pro naše kolegy opět uspořádali akci […]

8. 12. 2023
HALLOWEEN v Edgewellu

Říjen u nás v Edgewellu nebyl běžným měsícem. Byl to měsíc, kdy jsme se nechali unést duchem Halloweenu! Recepce i […]

menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram