logo Edgewell personal care
7

Kdo jsme

Edgewell Personal Care je mezinárodní společnost s hlavním sídlem v USA. Zabývá se výrobou produktů osobní péče, a to v oblastech mokrého holení, péče o pleť a opalovacích prostředků, péče o ženy a kojenecké péče. Po celém světě zaměstnává přibližně 6000 zaměstnanců a její výrobky se prodávají ve více než 50 zemích po celém světě.

V Nových Modlanech u Teplic působí Edgewell od roku 2008 pod názvem Personna International CZ s.r.o. a zabývá se výrobou holicích strojků vlastních značek jako je např. Wilkinson Sword a značek evropských retailových řetězců.

V teplickém závodě pracuje více než 800 zaměstnanců a společnost tak patří mezi nejdůležitější zaměstnavatele Ústeckého kraje.

Jan Beneš

ředitel závodu
Jan Beneš působí ve společnosti Edgewell již od roku 2008. Patřil mezi první zaměstnance závodu (s osobním číslem 2) a svoji kariéru zahájil jako personální ředitel.

Dále pokračoval 5 let v roli Head of Supply Chain a na pozici ředitele závodu působí od roku 2017. Vystudoval Ekonomii a Management na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně a také je držitelem MBA ze City University of Seattle.

Je ženatý a má 3 děti. Ve svém volném čase se věnuje rodině a sportu - zejména volejbalu, lyžování a golfu.

Proč Edgewell?

“Edgewell” je slovo nově vytvořené spojením dvou známých výrazů. „Edge“ (hrana, břit, ostří) vyjadřuje jedinečnost společnosti, vedoucí pozici na poli inovací, převahu nad konkurencí. Evokuje také bohatou historii společnosti v oblasti holení.

„Well“ (dobře, skvěle) odráží konečné cíle společnosti – dělat dobře správné věci pro lidi, kteří jsou koncovými spotřebiteli našich výrobků. Zároveň se jedná o slib, že vše, co děláme, děláme dobře.

Proč kolibřík?

Logo Edgewell je doprovázeno symbolem kolibříka ve svěží tyrkysové barvě v moderní a čisté linii.

Jak je již zmiňováno o názvu, Edgewell hodlá nadále nést dědictví společnosti Energizer a být i v budoucnu výzvou pro konkurenci. Kolibřík je obdoba této myšlenky v přírodě.

Je rychlý a hbitý, menší sice než většina podobných zvířecích druhů, ale o to více vynalézavý, vytrvalý a silný. A stejně jako značka Edgewell, je kolibřík jedinečný.

Proč jsme tu?

Teplice jsou špičkovým výrobním závodem postaveným na moderních postupech, nastavují laťku pro ostatní, poskytují vynikající řešení pro naše zákazníky a spokojenost našim zaměstnancům.

Naše aspirace

Chceme být uznávanou jedničkou v oblasti balení, nejlepší v Edgewellu, nejlepší v oboru.

Historie Edgewell

Více než 140 let inovací

Historie společnosti Personna American Safety Razor začala v roce 1875, kdy bratři Kampfové představili Star - první holicí strojek vyrobený v USA a rozpoutali tak revoluci v oblasti holení. V roce 1906 se spojilo několik firem působících po vzoru Kampfů a začaly vystupovat jako American Safety Razor Company. V nadcházejících desetiletích přidali do svého portfolia břity pro průmyslové a zdravotnické výrobky a nadále inovovali mokré holení.

Koncem roku 2010 získal společnost Personna Energizer Holdings, vlastník značek jako Schick a Wilkinson. Vznikla tak divize společnosti zaměřená na výrobky osobní péče Energizer Personal Care. V roce 2014 bylo veřejně oznámeno plánované rozdělení Energizer Holding na dvě samostatné divize, čímž vzniknou dvě silné, nezávislé společností s odlišnými značkami, specializacemi a individuálními firemními strategiemi.

Dne 1. července 2015 tedy vzniká divize produktů pro domácnost zaměřená na baterie, přenosné osvětlení a jiné spotřební zboží vystupující i nadále pod značkou Energizer. A dále pak divize osobní péče s novým názvem Edgewell Personal Care zahrnující kolekci značek na mokré holení, péči o pleť a opalovací prostředky, péče o ženy a kategorii kojenecké péče.

Přejít na:

Život v Edgewellu

5. 3. 2024
Cup of companies 2024

V lednu proběhl již 16. ročník turnaje ve futsalu pro firmy a instituce, kterého jsme se účastnili. Turnaj byl skvělou příležitostí […]

15. 1. 2024
Mikuláš na návštěvě v Edgewellu

V prosinci bylo u nás v Edgewellu opravdu živo. Jako první měli ti, kteří byli 5. 12. v práci, jedinečnou příležitost potkat Mikuláše, […]

10. 1. 2024
Vánoční večírek 2023

Velkolepou akcí minulého roku, kterou si budeme nepochybně ještě dlouho pamatovat, je vánoční večírek, který byl skutečně cestou zpět do […]

menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram