logo Edgewell personal care
10

Do práce na kole

14. 7. 2022

Letošní výzva Do práce na kole je u konce a my všem 34 účastníkům za Edgewell děkujeme! Dohromady zvládli našlapat 7 366 km, což odpovídá 986,33 kg CO2! Je to opravdu skvělý výsledek, který předčil ten loňský.


Všichni již dozajista víte, kdo se v letošním ročníku umístil na stupních vítězů. Stejně jako tomu bylo v loni, i tentokráte zvítězil Tomáš Križák s 1 862,2 km, dále pak Pavlína Schäferová s 972 km a třetí nejvyšší počet kilometrů na kole ujel Václav Zámostný - 645 km. (Na fotografii níže zleva.) 

Tomáš si svým výkonem pojistil nejen vítězství v rámci Edgewellu, ale také na Ústecku. Jeho výkon je tedy opravdu úctyhodný a zaslouží si naše gratulace a obdiv. Gratulujeme nejen umístěným, ale vlastně všem, kteří se zapojili a pomohli tak výměnou automobilu za kolo/koloběžku/nohy uspořit CO2 a ochránit přírodu a doufejme i získat zdravý návyk, který bude pokračovat i v následujících měsících!

Markéta Štefanová, HR Coordinator

Další doporučené články

10. 12. 2023
Badminton cup 2023

V pátek 10. listopadu jsme se opět sešli v Aréně 68 v Teplicích na již tradiční sportovní události, kde naše […]

9. 12. 2023
Den zdraví

Lidé jsou u nás na prvním místě a stejně tak jejich zdraví. Proto jsme pro naše kolegy opět uspořádali akci […]

8. 12. 2023
HALLOWEEN v Edgewellu

Říjen u nás v Edgewellu nebyl běžným měsícem. Byl to měsíc, kdy jsme se nechali unést duchem Halloweenu! Recepce i […]

menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram